KANE'S ARENA

Šiauliai – miestas nuo seno puoselėjantis stiprias sporto tradicijas. Čia ugdomi ir geriausių laimėjimų siekia sportininkai tokiose sporto šakose kaip dviračių sportas, boksas, tinklinis, krepšinis, stalo tenisas, rankinis, žolės riedulys, irklavimas, imtynės, regbis, futbolas, plaukimas ir daug kitų.
KANE’S ARENA apjungia daug sporto šakų ir sporto aistruolių po vienu stogu. 4500 m2 plote sportuos tinklinio, krepšinio, salės futbolo, skvošo, paplūdimio tinklinio ir teniso, badmintono profesionalai ir mėgėjai. Čia taip pat bus treniruoklių salė bei kitos sporto pramogos.

PASLAUGOS

Norėdami sukurti sportininkams puikias sąlygas ne tik sportuoti, pasiūlysime papildomas paslaugas:
• Sporto baras – sporto varžybų transliacijos, sveiki kokteiliai, subalansuotas maistas;
• Sporto prekių parduotuvė – galimybė įsigyti sporto prekių specializuotoje parduotuvėje, kur Jums bus suteiktos profesionalios konsultacijos;
• Masažo kabinetas – konsultuos profesionalūs sporto masažistai ir reabilitologai;
• Vaikų kambarys – sportuojantys su vaikais galės saugiai palikti savo mažuosius sportininkus vaikų zonoje ir nuo mažens įtraukti į sportuojančią bendruomenę augančią kartą.
KANE’S ARENA – išskirtinis objektas Lietuvoje, kuris suburia aktyvius žmones sportuoti, bendrauti, sudomina bendra veikla, skatina įvairaus amžiaus žmonių bei šeimų užimtumą.

PLANAS

Kviečiame susipažinti su KANE’s ARENOS vidaus planu.
Čia dvi vienintelės Šiaurės Lietuvoje kvarcinio (balto) smėlio paplūdimio aikštelės po stogu, kuriose bus galima žaisti ne tik tinklinį, bet ir paplūdimio tenisą, badmintoną, futbolą, regbį.
Taip pat dvi multifunkcinės aikštelės, kuriose aukščiausio lygio ąžuolo parketas. Haro Sports – uždarų patalpų sportinių dangų gamybos lyderis pasaulyje. Haro Sports yra pirmasis iš medinių grindų gamintojų, gavęs FIBA sertifikatą, ir vienintelis gamintojas, kurio grindų sistemos atitinka visus šešis sportinėms grindims keliamus reikalavimus. Tokia danga yra Klaipėdos Švyturio arenoje, Kauno Žalgirio arenoje, Prienų bei Palangos arenose, kuriose žaidžia pasaulinio lygio komandos!
Multifunkcinės aikštelės galėsite žaisti krepšinį, tinklinį, salės futbolą, badmintoną.

Noriu gauti naujienlaiškius