Apie mus

KANE’S ARENA apjungia 10 sporto šakų ir sporto aistruolių po vienu stogu. 4500 m2 plote sportuoja tinklinio, krepšinio, salės futbolo, skvošo, padelio teniso, paplūdimio tinklinio, paplūdimio regbio ir paplūdimio teniso, badmintono, stalo teniso profesionalai ir mėgėjai. Čia taip pat įsikūręs 800 kv.m. batutų parkas, skonio studija „Du meniu Sport“, masažo kabinetas.

KANE’S ARENA – išskirtinis objektas Lietuvoje, kuris suburia aktyvius žmones sportuoti, bendrauti, sudomina bendra veikla, skatina įvairaus amžiaus žmonių bei šeimų užimtumą.

Arenoje trys vienintelės Šiaurės Lietuvoje kvarcinio (balto) smėlio paplūdimio aikštelės po stogu, kuriose galima žaisti ne tik tinklinį, bet ir paplūdimio tenisą, badmintoną, futbolą, regbį. Vasaros sezonu veikia trys lauko paplūdimio tinklinio aikštelės.

Krepšinio, futbolo, stalo teniso, badmintono, tinklinio entuziastai sportuoja dvejose multifunkcinėse aikštelėse, kuriose aukščiausio lygio ąžuolo parketas. Haro Sports – uždarų patalpų sportinių dangų gamybos lyderis pasaulyje. Haro Sports yra pirmasis iš medinių grindų gamintojų, gavęs FIBA sertifikatą, ir vienintelis gamintojas, kurio grindų sistemos atitinka visus šešis sportinėms grindims keliamus reikalavimus.

KANE‘S ARENOJE įrengti skvošo kortai, kuriuose sportuoja tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tai vieninteliai kortai Lietuvoje, su smėliu užpildytomis sienomis ir geresnėmis kamuoliuko atšokimo savybėmis. KANE‘S ARENOJE organizuojami turnyrai, taip pat rengiamos treniruotės su profesionaliais treneriais.

Čia vieninteliai Šiauliuose padelio kortai. Padelis – dar ne itin populiari ir mažai žinoma sporto šaka, kurią į Lietuvą atvežė Šarūnas Marčiulionis, tačiau KANE‘S ARENA pasiryžo investuoti į šios sporto šakos populiarinimą Šiaurės Lietuvoje. Čia įkurti vieninteliai Šiaurės Lietuvoje uždari padelio kortai, kuriuose organizuojamos padelio teniso varžybos, vyksta treniruotės su profesionaliais treneriais.